Влаштування газонів

Влаштування газонів

Спеціалістами нашої компанії здійснюються всі послуги з догляду за газоном. У нас є досвід роботи з посіву, підгодівлі, стрижці, мульчування, скарифікації, безпечної обробки фунгіцидами та гербіцидами, аерації, поливу та укладання. Також ви можете звернутися до нас з питаннями щодо догляду за рослинами. Звернувшись до нас в Одесі, ви будете задоволені результатом.

Укладання рулонних газонів в Одесі.

  укладання рулонних газонів Одеса

  5.0 01 Бажаєте в стислий термін покращити вигляд заміської ділянки, створити повноцінний газон для комфортного відпочинку на природі, далеко від шуму і суєти великого міста? Ми пропонуємо востилання рулонних газонів «під ключ» в Одесі за привабливими цінами., готові гарантувати гідну якість результату. Довірте нам ландшафтні роботи на вашій ділянці, і ми перетворимо його на зелений […]

  Стрижка газону Одеса

   Стрижка газону в Одесі потрібне та щотижневе заняття. Ми зібрали найважливіші рекомендації щодо такого догляду за газоном у статті “Стрижка газону Одеса”. Читайте із задоволенням та застосовуйте на практиці добиваючись хороших результатів!

   Догляд за газоном Одеса

    Ви завжди мріяли про красивий і доглянутий газон Одеса? Ми допоможемо Вам із цим завданням і як мінімум підготували статтю з практичними рекомендаціями “Догляд за газоном Одеса”. Як максимум, ми готові в будь-який зручний для Вас час виїхати до Вас на ділянку та провести всі необхідні роботи з догляду!