Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн

Однією з провідних компаній, що займаються ландшафтним дизайном в Україні, є Шалений Садiвник. Ви можете скористатися послугами, наданими компанією в Одесі. Спектр послуг великий: від ландшафтного дизайну дачної ділянки до унікального проекту та стилю ландшафту заміського будинку.

Ландшафтне проектування в Одесі

  Ландшафтне проектування в Одесі

  5.0 01 Діяльність ландшафтних дизайнерів більшість людей сприймає як щось творче, інтуїтивно просте і спирається виключно на художні фантазії автора. Насправді, ландшафтні роботи – відповідальне завдання, вимагає від виконавців серйозної теоретичної бази та практичних навичок роботи з дільницями різного призначення (території заміських домоволодінь, штучні та природного походження водоймища, приватні сади, міські сквери, парки, […]

  Озеленення Одеса

   Як чудово вийти в теплу погоду у свій сад та насолодитися красою рослин, співом птахів та свіжістю повітря! Візьміть обов'язково з собою філіжанку ранкової кави і пройдіть у свою альтанку, щоб понежити себе кількома хвилинами повного спокою! Або прочитайте статтю “Озеленення Одеса” щоб у Вас була можливість отримувати мус позитивних емоцій вранці! Озеленення в Одесі - щоденний сеанс медитації для Вас!

   Нові ідеї та модні тенденції щодо облагородження садової ділянки рішуче вриваються в наше життя, і зараз нікого вже не здивуєш кущами томатів чи флоксів, посаджених рівними рядками. Красиво та оригінально оформлені клумби найкраще доповнять ваше дозвілля у дворі, чи то наодинці, чи в оточенні друзів.

    

   Як дорогоцінний камінь потребує гідної оправи, так і зведений вами заміський будинок потребує благоустрою прибудинкової території. Тут нам на допомогу приходить ландшафтний дизайн. Кожен може відповідно до своїх вимог оформити територію ділянки, створити проект, запросити будівельника та садівника.

    

   Але мало кому вдасться виділити достатньо часу для ознайомлення з основами ландшафтного дизайну, щоб продумати все до дрібниць і зрештою отримати ділянку як на картинці. Навіть якщо територія просто засаджена газонною травою, їй теж потрібен догляд. Тому найлегше звернутися за допомогою до фахівців, щоб результат роботи був передбачуваним та виправдав ваші очікування.

    

   Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте професійного дизайнера, який допоможе втілити ваші ідеї з урахуванням особливостей вашої ділянки.

    

   Стадії оформлення ландшафтного дизайну

   Оформлення ландшафтного дизайну процес трудомісткий, тому його ділять на кілька етапів:
   — Першим етапом нашої з вами співпраці буде підготовка та проектування. На цьому етапі ми врахуємо всі ваші побажання під час оформлення дизайну, проаналізуємо ділянку, оцінимо необхідну кількість робіт, складемо кошторис.

   — Наступним кроком буде презентація вам нашого проекту. На цьому етапі за вашою згодою буде затверджено заплановані роботи та необхідні матеріали:
   Дерева, чагарники та трав'янисті рослини, які ви бажаєте бачити на своїй ділянці.

   • Наявність альтанок, місць відпочинку та дитячого майданчика за потреби.
   • Розміщення клумб, фонтанів, водойм та інших декоративних елементів.
   • Висвітлення ділянки, що включає основне та підсвічування окремих елементів.
   • Безпосередньо елементи ландшафтного дизайну та альпійські гірки.
   • Також ми додаємо кошторис до встановлення системи автополиву., оскільки це необхідно при догляді за територією.

   Після обговорення та затвердження всіх пунктів приступаємо до здійснення. Усі роботи різнопланові, тому над втіленням проекту працюватиме команда найкращих фахівців у своїх галузях.

    

    

   Спочатку встановлюється система автополиву та всі елементи, пов'язані з водопостачанням. Потім вистилається газон. Після цього можна безпосередньо займатися оформленням території: висадити дерева, чагарники та квітники, підстригти наявні дерева, розмістити додаткові елементи декору.

    

   Зверніть увагу, що пропоновані нами декоративні елементи найвищої якості. На відміну від Києва, Одеса, звісно, має в своєму розпорядженні кращі кліматичні умови, що дозволить вам значно розширити список бажаних рослин за допомогою субтропічних культур. У будь-якому випадку наші фахівці оцінять сукупність усіх метеорологічних та геодезичних умов вашої ділянки та підберуть для вас найбільш відповідні види..

    

   Ландшафтний дизайн, розроблений співробітниками нашої компанії, буде стильно доповнювати існуючі будови і добре вписуватися в навколишню територію. Ми доведемо проект до успішного закінчення, але надалі ви завжди зможете звернутися до нас з питань догляду чи внесення змін.

   Ви із задоволенням проводитимете час біля будинку на ділянці, створеного за вашими бажаннями!