Системи автополиву

Системи автополиву

Компанія "Шалений Садiвник” займається наданням різних видів послуг, що стосуються благоустрою, озеленення та ландшафтного дизайну вашої ділянки в Одесі..

Система автополиву Одеса

  Система автополиву Одеса вирішує багато питань та проблеми, пов'язані з поливом Вашої ділянки. У статті “Система автополиву Одеса” Ви познайомитеся із самою системою, принципами її роботи та тонкощами її встановлення. Будемо раді Вам допомогти з будь-яким питанням, пов'язаним із системою автополиву в Одесі!

  Будь-яка садова ділянка не обійдеться без якісного поливу. Одеса, з її посушливим літнім кліматом, робить полив гострою необхідністю. На жаль, не багатьом дозволяє дефіцит часу або розмір території проводити полив вручну.. А без належного відходу в спеку, що спалює, гарний газон швидко перетвориться на пустелю, а плоди, на які ви розраховували, засохнуть ще на стадії зав'язі. З метою запобігання загибелі рослин та процвітання у прямому розумінні слова вашого досягнення ландшафтного дизайну було створено автополив.

  Установка системи автоматичного поливу дозволить вам реально заощадити сили та час та насолоджуватися, милуючись вашою квітучою територією. Оскільки система сама визначає необхідну витрату води, то ви більше не витрачатимете кошти на перевитрату. Зробивши замір ділянки, фахівці нашої компанії встановлять систему, і вам залишиться тільки натискати копки на пульті замість стомлюючого стояння зі шлангом.

  65608 Автополив є системою труб, розпилювачів та клапанів, які встановлює наша команда. Після встановлення вам видається інструкція та пульт, за допомогою якого контролюється система.
  Ви зможете запрограмувати автополивну систему на певний час поливу, кількість води, що витрачається. Таким чином, ви зможете забезпечити рослинам необхідну кількість вологи в потрібний час доби з мінімальною витратою сил з вашого боку..

  Які ви отримуєте переваги, співпрацюючи з нами в установці системи на вашій території:
  Попередньо заміривши територію та надавши кошторис, наша команда швидко та якісно встановить систему автополиву. З цього часу ви будете позбавлені проблем із утримання газону, а якісне сервісне обслуговування співробітниками нашої компанії допоможе продовжити термін експлуатації на необмежений час.

   

  Ви заощаджуєте сили та час, завдяки автоматичності системи – після програмування заданих параметрів система не потребує контролю з вашого боку.

  Виїжджаючи у відпустку, ви можете не турбуватися про зелені насадження вашої ділянки – система автополиву подбає, щоб до вашого приїзду не постраждала від посухи жодна рослина.

  Благодаря регулярному поливу, ваші рослини будуть радувати вас посиленим зростанням та цвітінням, а турботи про своєчасність поливу ляжуть на плечі системи автополиву, і вас нічого не турбуватиме.

  Кожна група рослин потребує певної кількості води. Задавши необхідні параметри для системи поливу, вам не варто більше регулювати її і піклуватися., щоб кожен із ваших зелених вихованців отримав потрібну кількість вологи.

  Кожен елемент встановлюваної нами системи надійний та виконаний і високоякісних матеріалів. Ми співпрацюємо лише з відомими фірмами, що спеціалізуються на виробництві садового обладнання. Тому наші системи мають тривалий термін експлуатації.

  Регулюючи витрату води за допомогою системного підходу, ваші кошти завжди будуть під контролем.

  Ми гарантуємо якість встановленої нами системи автополиву, що у свою чергу забезпечить прекрасний стан вашої садової ділянки та ваші позитивні емоції..