Статті

Статті

Пропонуємо до вашої уваги корисні статті, пов'язані з садівництвом для ознайомлення.

Сад на даху багатоповерхового будинку в Одесі.

  Благоустрій дахів в Одесі.

  5.0 01 Благоустрій даху з використанням технологій екстенсивного або інтенсивного озеленення – актуальний тренд у ландшафтному дизайні, який переможно крокує світом, завойовуючи масу шанувальників серед мешканців великих міст, знемагаючих від смогу та охочих підвищити комфортність проживання у міських багатоповерхівках.

  Озеленення дахів в Одесі

   Озеленення дахів в Одесі

   5.0 01 Озеленення дахів приватних будинків та котеджів – послуга, яка набирає все більшої популярності серед жителів нашої країни. У Європі такий варіант оформлення покрівлі широко відомий та успішно застосовується десятиліттями.. У нашій країні донедавна дахам будинків приділяли не так багато уваги, але сьогодні створення еко-дахів є актуальною тенденцією в галузі ландшафтного дизайну, […]

   Збирання снігу в Одесі

    Збирання снігу в Одесі

    5.0 01 З настанням зими власники комерційних, промислових об'єктів, приватних домоволодінь стикаються із необхідністю розчищення території від снігу. Одні роблять це по-старому, за допомогою лопати, інші купують спеціальні снігоприбиральні машини.

    Стрижка дерев Одеса

     Цікава стаття "Стрижка дерев Одеса" розкриє секрети фігурної стрижки рослин на Вашій ділянці. За допомогою спеціальних знань, просто у Вас на газоні зможуть оселитися не тільки різноманітні фігури, але й великі тварини та комахи! Стрижка дерев Одеса дуже творчий процес, який суттєво прикрасить Ваш газон та буде гордістю всього саду!

     Обрізка гілок Одеса

      Обрізка гілок Одеса займає важливе місце у догляді за садовими рослинами. Тому ми вирішили приділити цьому більше уваги та підготувати статтю на тему "обрізання гілок Одеса". Ознайомтеся з новою статтею на нашому сайті та не забудьте застосувати все на практиці.