Ландшафтний дизайн Догляд за зеленими Дрібний ремонт на ділянці

Безкоштовна консультація

  Інші роботи

  Дрібний ремонт на ділянці

  Квіти

  Кущі

  Влаштування газонів

  Басейн

  Дерева

  Про нас

  О компании Шалений Садiвник

  Кілька років тому ми співпрацювали з компанією, що займається устилом рулонних газонів і займалися доглядом за газонами. Повний цикл, від стрижки до реставрації. І тоді у нас зародилася ідея створити компанію, виконує весь цикл робіт з догляду, дрібного ремонту та підтримки у належному стані.

  Адже майже кожен власник приватного будинку (якщо це не мій батько - майстер на всі руки) рано чи пізно виникає потреба звернутися до фахівців з догляду за газоном, деревами, кущами, квітами, обслуговування басейну, підфарбувати паркан, відремонтувати доріжку після зими, пересадити дерево і т.д..

  І ми стикаємося з питанням, кому довірити цю роботу, щоб не платити двічі, щоб не зіпсували рослини чи обладнання? Та й не хочеться кого потрапило до хати пускати.

  Сьогодні ми пропонуємо нашим клієнтам ми пропонуємо повний комплекс ландшафтних послуг. У більшості випадків наша взаємодія починається з розробки ландшафтного проекту, після чого, ідеї знайшли відображення на папері перетворюються на життя.

  Наша команда - це люди закохані у свою роботу. Талановиті дизайнери втілять найсміливішу Вашу ідею в проекті майбутнього саду. Уважні менеджери нададуть необхідну підтримку під час роботи на об'єкті та після його здачі. Бригада робітників майстерно та, що досить важливо, у строк виконає всі намічені плани реалізації проекту.

  Чому вибирають нас:

  345

  Задоволених
  клієнтів

  154

  проектів
  виконано

  863

  Консультацій
  проведено

  634

  Дерев
  посаджено

  1. Надійно

  Ми працюємо за договором, в якому прописуємо всі пункти нашої співпраці з Вами, види робіт, їх термін виконання та вартість. Усі роботи виконуються у строк, чітко за встановленим графіком.

  2. Якісно

  Ми відповідаємо за якість виконання замовлених послуг. Звертаючись до людини «за оголошенням», Ви ризикуєте отримати некваліфіковану допомогу, оскільки не можете бути впевнені у його професіоналізмі. Ми ж знаємо, як працюють наші підрядники, оскільки співпрацюємо з ними не один рік, і готові за кожного з них доручитися.

  3. Комфортно

  Замовлення різних робіт в одного виконавця - це зручно! Якщо Вам необхідно виконати кілька робіт на ділянці різного типу, для яких Вам доведеться шукати робітників із різних сфер, то набагато зручніше буде звернутися до нас, оскільки в нашому штаті є спеціалісти різних областей.

  Стати нашим клієнтом

  Отримайте безкоштовну консультацію наших спеціалістів