Догляд за газоном Одеса
Вродливий, доглянутий, пружний газон - знак майстерності садівника. При погляді на зелений газон, згадуються зарубіжні фільми, де газон - це гідність господаря. Господарі приватних будинків не шкодують жодного часу, ні сил на ретельний догляд за газоном.
У цій статті ми хочемо познайомитися з основами догляду за газоном в Одесі.
На сьогоднішній день, знайти статті з описом про правила догляду за газоном Одеса, не складно і навіть дуже швидко, але знайти - це лише частина справи, застосувати на практиці - вимагає набагато більше зусиль.
Давайте ближче познайомимося з газоном і правилами догляду за ним в Одесі!
Правила догляду за газоном у Львові.
1. Найголовнішим і найвід'ємнішим правилом догляду за газоном Одеса є його ретельний полив. Найкращий час для цього - вранці або ввечері. Пам'ятайте, ґрунт з великим вмістом глини довго утримує вологу всередині, а піщана швидко пропускає воду. У середньому для газону нормою вважається обсяг води 10-20 літрів на один квадратний метр. Як визначити, що газону потрібна вода? Це стане помітно неозброєним оком - газон втратив пружність, а трава набула сірого відтінку.
2. Стрижка газону. Щоб газонокосарка не засмічувалась, а трава легше виривалася слід робити стрижку газону в суху погоду і робити це не рідше одного разу на тиждень. Сезоном для стрижки вважають місяці з квітня до жовтня. Висота трави правильно газону - 5 см. Зрізана трава в жодному разі не повинна залишатися на газоні!!!
3. Провітрювання газону. Так, Ви всі прочитали правильно, саме провітрювання! Така процедура по догляду за газоном в Одесі має спеціальний термін - аерація. Розростаючись, коренів ставати все більше і більше, а це перешкоджає повноцінному притоку кисню, води та поживних речовин.
Існує спеціальний інструмент для цієї процедури - аератор. В основі цього інструменту лежать зубці, які проколюють поверхню газону. Робити цю процедуру слід лише двічі на рік! Якщо Ваш газон не дуже більший, то аератор можуть замінити звичайні вила.
4. Скарифікація. З цією процедурою сучасні городи знайомі на краще, чим з аерацією. Інакше цей процес називають "прочісуванням" трави. Дотримуючись цієї процедури, Ви сприяєте кращому “диханню” Вашого газону. Також існує інструмент для цього - скарифікатор.
Після такої процедури на поверхні газону залишається сміття, що підлягає збиранню. Якщо таку процедуру поєднати з удобренням газону, то вона дасть набагато кращі результати! Скарифікацію потрібно робити або навесні чи восени.
5. Мульчування. Процес мульчування містить у собі процедуру наповнення ґрунту мінеральними та поживними речовинами.. Для цього потрібно посипати газон сумішшю, що складається з землі, пісок, торфу разом із добривами. Мульчування проводять у місяці вересень чи жовтень чи квітень. - Може. Для кращого ефекту рекомендуємо перед мульчуванням провести процедуру аерації.
6. Підживлення газонної трави. Підживлення жартується залежно від трави, типу та стану ґрунт, а також від пори року.
7. Видалення бур'янів. Сміттєва трава забирає частину вологи та поживних речовин у трави, тому з нею треба боротися. Найчастіше, для цих цілей використовують гербіцидний метод - розпилення спеціальних речовин. Проводити гербіцидну обробку потрібно з сухої погоди з квітня до серпня.
Ми постаралися включити до статті якомога більше корисної інформації для Вас! Якщо у Вас виникли питання щодо догляду за газоном в Одесі, сміливо звертайтесь до нашої компанії. Наші фахівці мають необхідний багаж знань та інструментів для успішного догляду за газоном Одеса.